Volná místa

ÚČETNÍ - HODONÍN

Místo výkonu práce Velkomoravská 3950/26a, Hodonín
Předpokládaný nástup IHNED
Náplň práce

  • kontrola prvotních provozních dokladů k fakturaci, vystavování a účtování faktur
  • kontrola dodavatelských faktur, jejich účtování
  • vedení a účtování pokladny, příjem plateb v hotovosti
  • účtování bankovních výpisů
  • příprava podkladů v oblasti DPH

Očekáváme
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání, 3 roky praxe v oboru
  • organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost a komunikativnost
  • aktivní znalost práce na PC
  • znalost ANJ výhodou
  • Výpis trestního rejstříku
Nabízíme
Nabízíme:
  • nástupní bonus 30 000 Kč, který bude vyplacen po odpracování zkušební doby
  • prostředí rodinné firmy s pevnými základy a dlouholetou historií
  • přístup k novinkám na automobilovém trhu
  • moderní pracoviště s mladým kolektivem
  • nadprůměrné finanční ohodnocení
  • bonusy ke mzdě za pracovní nasazení
  • možnost kariérního růstu, školení, vzdělávání
  • firemní mobilní tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky (max. 4 čísla) - 2 tarify
  • firemní stravování za dotovanou cenu
  • práce na vlastním vozidle - servisní zakázka za zvýhodněnou sazbu
  • možnost zapůjčení vozidla pro významné životní události
  • zvýhodněná cena nového, předváděcího či ojetého vozidla (1 vozidlo za rok na zaměstnance)
  • zvýhodněné ceny na zboží z AUTOUH - příslušenství, pneu, apod.
  • zkušenost na odborné pozici
Prodáváme vozy značek